Proč děláme zejména weby na míru?

Web na míru Vám vždy padne...

Český národ patří, co se týká webových stránek a eshopů, mezi jeden z nejnáročnějších v Evropě.  Doba si tak žádá perfektní webové stránky pro vaší firmu, aby dokázala obstát v často silné konkurenci. 
Webové stránky na míru jsou nejen prvním krokem k vyšším ziskům a úspěchům v podnikání, ale také neomezeným možnostem, díky kterým můžete vyniknout a dostat se tak do podvědomí v širokém okolí...

Jak na to?

Cestou určitě nebudou webové stránky vytvořené "na koleni" například ve Wordpressu.

Pokud máte na prezentaci firmy specifické požadavky, chcete vyniknout a nespokojíte se se šablonou, je web na míru tou správnou volbou. Nemusíte se omezovat. Cesta webu na míru nemusí být nutně tou nejdražší. Navíc profesionální a kvalitní web na zakázku má z pravidla znatelně lepší výsledky. 

Web na míru je tvořen přesně podle vašich představ a na míru vašim klientům tak, aby se na stránce dobře orientovali a obsahoval veškeré nezbytnosti pro bezchybně fungující webové stránky. Propracovaná struktura, vnitřní odkazy, vhodná klíčová slova zajistí dobrou SEO optimalizaci a navštěvovaný web.

Proč web na míru od JADES?

Naše spolubráce bude dlouhodobá zejména díky zkušenostem programátorů a individuálnímu přístupu se kterým se u nás setkáte za všech okolností.

  • Vytváříme vždy moderní a originální webové stránky
  • Responzivní design (optimalizace pro mobily a pod) 
  • Vlastní redakční systém dodávaný na míru každému projektu. Je tak zajištěna jednoduchost.
  • Rychlé dodání 
  • Dobrá cena za vytvoření webové stránky
  • Doživotní podpora

 

Cena webových stránek na míru

Protože je každý web na míru rozdílný, originální, jinak náročný, je také čas strávený na vývoji hodně individuální. Díky zkušenostem dokážeme dnes celkem přesně stanovit cenu na základě vašich požadavků a představ. Zejména záleží také na vašich představách o samotné investici.

 

 

Další články