Dáme Prádlo

Praní prádla bez práce

Intuitivní a jednoduchá aplikace vytvořena za pomoci moderních technologií. Umožní návštěvníkům objednávku a platbu praví prádla i s rozvozem v jejichměstě. Objednávkový formulář komunikuje s mapou i platební bránou.

MK ekonomika s.r.o

Aplikace účetní firmy

Vytvoření intuitivního klientského prostředí pro snadnou komunikaci s účetní firmou. Hlášení změn, měsíčních přehledů ...
Prezentace zaměřená na získání nové klientely, SEO optimalizaci a přehledné znázornění služeb, které mohou klienti využít

Spol. Regabus

Cestujte modernĂ­mi autobusy

Vícejazyčná webová aplikace sloužící zejména pro rezervaci jízdenek a prezentaci spol. Regabus. Aplikace s napojením na interní rezervační systém, možností vybrat sedadla a napojením na dvě platební brány. Následné generování a odesílání jízdenek cestujícím.

Zexon s.r.o

Chytrá domácnost

Společnost Zexon nabízí léta zkušeností s inteligentními elektroinstalacemi. Jejich cílem je maximální spokojenost zákazníků. Proto vždy hledají nejlepší řešení podle individuálních potřeb. My jsme měli na starost zpracování webové prezentace, instalace blogu a základní SEO optimalizaci.

Královské reality s.r.o

Realitní portál

Web realitní kanceláře, se zaměřením na poptávky nemovitostí. S vlastním redakčním systémem s napojením na feed nemovitostí zajišťujícím pohodlnou správu stránek a odesílání novinek.

Portál Best Series

Investujte do své budoucnosti zajímavou cestou

Rozsáhlý investiční portál s redakčním systémem a uživatelským prostředím na míru. Systém je propojen s řadou dalších projektů a zpracovává velké množství dat.

A jak by mohl vypadat váš web?

Zjistíte to jedině nezávaznou poptávkou.

Kontaktujte nás