Přivedeme zákazníky
na váš web

Pomáháme zvýšit poptávky z webových stránek

Chci více poptávek

S čím vám můžeme pomoci

Sociální sítě

Postaráme se o reklamu na Facebooku či Instagramu.

PPC

Postavíme PPC kampaň tak aby vydělávala nejen na sebe, ale i vám.

SEO

Dostaneme vás na první příčky ve vyhledávačích.

O čem to vlastně je

Facebook a Instagram

Díky přesnému zacílení Facebooku se Vaše reklama bude zobrazovat pouze lidem, které zajímá, čím se zabýváte. Například: Prodáváte rybářské vybavení? Reklama se zobrazí pouze lidem, kteří chytají ryby nebo mají nějakou spojitost s rybařením.

Podobná publika
Určitě máte své věrné zákazníky, ale jak by se Vám líbilo mít třeba dalších 1000 takových věrných zákazníků? Nastavíme Vaši reklamu, aby se zobrazovala pouze podobnému publiku, jako jsou lidé, kteří u Vás nakupují či vytvořili poptávku.

Díky takto přesnému cílení reklamy na Facebooku a Instagramu ušetříte spoustu peněz za plané prokliky od nežádoucích uživatelů, které vůbec nezajímá Vaše firma.

SEO

Běh na dlouhou trať, který se vyplatí. Chcete se zobrazovat na vysokých pozicích ve vyhledávačích a neplatit přitom za PPC reklamu? PPC reklamy zdražují a budou stále zdražovat, oproti tomu návštěvnost přivedená díky SEO optimalizaci je a bude vždy zdarma.

PPC

Chcete, aby se Vaše firma zobrazovala hned na prvních pozicích ve vyhledávání ? Pokud toužíte po rychlém dosažení většího množství poptávek či obchodů a zvýšit tak Vaše zisky, PPC reklama je právě pro Vás.

Remarketing

Navštívili zákazníci Váš web, ale neprovedli zde žádnou akci a odešli? Nevadí! Boj teprve začíná. Pomocí remarketingových kampaní oslovíme právě ty zákazníky, kteří byli na Vašich stránkách a dáme jim jasně najevo, že tam zapomněli udělat objednávku.