CK Máj

Cestovní kancelář

Webové stránky cestovní kanceláře s rezervačním systémem. Desing na míru, vytvoření interního systému s fakturací, xml exporty a další..

Watsu czech

Rozsáhlá prezentace terapií

Obsáhlé webové stránky s malým e-shopem a rezervačním systémem pro vodní terapie. Web má vytvořený redakční systém na míru. Prezentace je zaměřenná na rozšíření informací o ttypu terapie a snadnné přihlášení na kurz.

Dáme Prádlo

Praní prádla bez práce

Intuitivní a jednoduchá aplikace vytvořena za pomoci moderních technologií. Umožní návštěvníkům objednávku a platbu praví prádla i s rozvozem v jejichměstě. Objednávkový formulář komunikuje s mapou i platební bránou.

MK ekonomika s.r.o

Aplikace účetní firmy

Vytvoření intuitivního klientského prostředí pro snadnou komunikaci s účetní firmou. Hlášení změn, měsíčních přehledů ...
Prezentace zaměřená na získání nové klientely, SEO optimalizaci a přehledné znázornění služeb, které mohou klienti využít

Spol. Regabus

Cestujte modernĂ­mi autobusy

Vícejazyčná webová aplikace sloužící zejména pro rezervaci jízdenek a prezentaci spol. Regabus. Aplikace s napojením na interní rezervační systém, možností vybrat sedadla a napojením na dvě platební brány. Následné generování a odesílání jízdenek cestujícím.

Zexon s.r.o

Chytrá domácnost

Společnost Zexon nabízí léta zkušeností s inteligentními elektroinstalacemi. Jejich cílem je maximální spokojenost zákazníků. Proto vždy hledají nejlepší řešení podle individuálních potřeb. My jsme měli na starost zpracování webové prezentace, instalace blogu a základní SEO optimalizaci.

Opravy kávovarů

Spolehlivý servis domácích kávovarů

Najít správný servis pro opravu vašeho kávovaru je nyní ještě snadnější díky provedené SEO optimalizaci webu, snadné poptávce služeb a přehlednému uspořádání informací.

A jak by mohl vypadat váš web?

Zjistíte to jedině nezávaznou poptávkou.

Kontaktujte nás