Potřebujete poradit?

1 Konzultace zdarma.
2 Zákaznická podpora.
3 Servis NON-STOP klientům

Kontaktujte podporu na emailu podpora@jades.cz , nebo na telefonu +420 777 000 687

Provozní doba podpory

PO - PÁ 9:00 - 18:00
SO - 9:00 - 17:00
Non-stop podpora pouze pro zákazníky!

SEO optimalizace je stále žádanější

Jen dobře vypadající web nestačí, zákazníci ho také musejí najít.

SEO (Search Engine Optimalization)

Nové webové stránky vytváříme již se základní seo optimalizací pro vyhledávače, aby byly připraveny pro první návštěvníky. A aby na stránkách návštěvníci nalezli opravdu to, co hledají. Bez správného nastavení a kvalitních prvků nemá Váš web mnoho nadějí na dlouhodobý úspěch. Konkurence kvalitních stránek je veliká a je potřeba vytvářet kvalitní a jedinečný obsah, kvůli kterému se zákazníci budou rádi vracet zpět.

PPC reklamní kampaně

Reklamu na Facebooku, Adwords nebo Sklik dnes zvládne každý zručný podnikatel. Za jakou cenu? Stejně jako u vyhledávání i u reklamy Vás dokáže zejména Google potrestat za nekvalitní obsah. Samozřejmě ne tak, že reklamu přestane zobrazovat, ale tak, že vám zvýší cenu za jedno kliknutí. Reklama je pak špatně hodnocená a dosažení cílů v nedohlednu. Rádi se o Vaši propagaci postaráme. Připravíme celou kampaň na míru. Vytvoříme grafické i textové podklady. Připravíme kvalitní Landing page a celý průběh budeme důkladně sledovat a reklamu vyladíme tak, aby přinesla ty nejlepší možné výsledky.

Základní
SEO
v ceně webu!

Úspěšné weby ho prostě potřebují. Proto při tvorbě webových stránek provádíme základní SEO analýzu.

Stunning Page Builder

Propagece na sociálních sítích

Reklamní kampaně na Facebooku se dají poměrně přesně nastavit na zájmy, aktivity či polohu Vašich potenciálních klientů. Je právě pro Vás tato reklama vhodná?

Iconic Awarded Design

Google Ads | Sklik

Na první pohled jednoduše nastavitelné zviditelnění. Opak je ale pravdou. Nastavíme Vám reklamní kampaň tak, aby byla zobrazována na prvních pozicích za dobrou cenu.

Featurewise Complete

Plánování kampaní

Nejúčinějším způsoben je obsažení všech možných kanálů, které jsou k dispozici. Dosáhnema tak opakovaného oslovení potenciálních zákazníků, kteří následně provedou nákup.

Mature project

Podpora

I v případě zviditelnění se hodí mít naší zákaznickou podporu, Dokáže vám vysvětlit co a proč se zrovna děje s vaší kampaní.

Věděli jste, že poptávky vyřizujeme NON-STOP?
Ještě dnes se dozvíte kolik Vaše stránky budou stát!

Nezávazná poptávka

Čím více nám toho řeknete, tím lepší web Vám uděláme.

Nahoru