Vyplatí se redakční systém?

Výhody a nevýhody redakčního systému

Webové stránky lze snadno editovat za pomoci redakčního systému.
Ne však každý systém je vhodný právě pro vaši webovou stránku. Stejně tak jak je tomu u samotné webové stránky na míru, tak i redakční systém je vhodné mít na míru sestavený. Aby byla správa webových stránek jednoduchá a obsahovala jen funkce které opravdu potřebujete.

Jistě každý zná krabicové řešení jako je na příklad wordpress nebo joomla. S tímto systémem dokážete i jako začátečník postavit plnohodnotný web bez větší investice.
Tato krabicová řešení s sebou však nesou značnou řadu nevýhod, které mnoho uživatelů nakonec odradí.

Asi nejčastější z nich je právě potřeba výkonné webové stránky.

Jelikož jste limitováni funkcemi jednotlivých "pluginů", které často ani z daleka nesplňují představy uživatele, musíte se přizpůsobit.
To může mít za následek horší orientaci uživatele na stránce, protože funkci nějak implementujete, ale nepodaří se dosáhnout ideálního nastavení, pozice prvků nebo rozvržení na mobilním telefonu.
Druhou věcí je pak administrace samotného prvku, která je často komplikovaná a časově náročná. Web se pak nestává pomocníkem, ale spíše žroutem vašeho času.

Díry v zabezpečení webové stránky

Zejména v základních instalacích jsou zmiňovaná řešení velice snadno napadnutelná. Pokud se pak útočník zmocní například obsahu vašeho webu a nemáte systém zálohovaný, může vás to přijít draho. V horším případě může získat citlivá data o vašich zákaznících a zneužít je pro vlastní potřebu.
Bez dalších bezpečnostích opatření je tedy nevhodné tyto redakční systémy používat.

Redakční systém na míru

Redakční systém na míru

Redakční systém na míru je cesou jak snadno, bezpečně a neomezeně spravovat webové stránky.
Naše řešení je sestaveno tak, aby byla zajištěna maximální bezpečnost, uživatelská přívětivost a perfektní výstup na  webu.
Redakční systémy stavíme vždy pouze s funkcemi, které opravdu budete používat. Celé řešení je tak velice kompaktní a administrace celého webu velice jednoduchá.
Lze také snadno kdykoliv systém rozšířit nebo upravit podle vašich uktuálních potřeb bez jakéhokoliv omezení.

Pokud používáte email marketing, navrhneme vám emailovou šablonu, která bude držet brand a bude textově editovatelná. Vy pak v systému můžete vytvářet uživatelské skupiny a odesílat newsletter s oslovením, který bude vždy skvěle vypadat.

Jelikož je systém sestaven na míru, je po dokončení ve vašem vlastnictví a bez omezení či měsíčních poplatků.

Toto řešení je vhodné implementovat, pokud potřebujete pravidelně obsluhovat blog, editovat obsah, spravovat uživatelské účty nebo e-shopové řešení.

Další články